Pirmizrādi piedzīvos īsfilma „Es atgriezīšos kā kvēlojoša roze”

Pirmizrādi piedzīvos īsfilma „Es atgriezīšos kā kvēlojoša roze”
Publicitātes foto
10-11-2014 A+ A-
Kinoteātrī „Splendid Palace” pirmdien, 10. novembrī, plkst. 19.00 pirmizrādi piedzīvos režisores Signes Birkovas īsfilma „Es atgriezīšos kā kvēlojoša roze”, informēja studijas „Camera Obscura” pārstāvji.

Filma stāsta par kādas sievietes mēģinājumu atrast iekšējo līdzsvaru sarežģītā dzīves situācijā. Galveno lomu šajā darbā atveido aktrise Rēzija Kalniņa, bet epizodiskās lomās redzami Jurijs Djakonovs, Lidija Pupure, Jānis Kalējs, kā arī virkne citu kultūras vidē pazīstamu cilvēku.

Nacionālajā filmu festivālā „Lielais Kristaps 2014” filma „Es atgriezīšos kā kvēlojoša roze” ir nominēta kā labākā īsfilma, savukārt tās režisore Signe Birkova saņēmusi nomināciju par labāko debiju. Atsevišķās kategorijās nominācijas saņēmuši Rēzija Kalniņa, operators Andrejs Rudzāts, kostīmu māksliniece Liene Rolšteina, kā arī grima mākslinieces Aiga Židova un Gunda Zvirbule.

Filma tapusi studijā „Camera Obscura” ar Nacionālā Kino centra un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Tā ir 40 minūtes gara.

Jau ziņots, ka šogad Nacionālais filmu festivāls „Lielais Kristaps” notiks Starptautiskā Rīgas kino festivāla ietvaros, kas savukārt tiek rīkots saistībā ar Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanu Rīgā. „Lielā Kristapa” ceremonija un balvu pasniegšana notiks 12. novembrī.

0 komentāri

Komentāru nav