LTV rādīs „Rīga 2014” pateicības koncertu

LTV rādīs „Rīga 2014” pateicības koncertu
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
18-01-2015 A+ A-
Latvijas Televīzijas 1. kanālā svētdien, 18. janvārī, plkst. 22.20 tiks demonstrēts „Rīga 2014” pateicības koncerts, kas 2014. gada nogalē izskanēja Rīgas Kongresu namā, klātesot visiem Eiropas kultūras galvaspilsētas gada mākslinieciskās padomes kuratoriem, projektu vadītājiem un notikumu realizētājiem.

Koncerts „Mana Rīga” bija pateicība ar veiksmīgo sadarbību Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas veidotājiem – māksliniekiem un radošo grupu pārstāvjiem – režisoriem, producentiem, mūziķiem, dejotājiem, aktieriem un māksliniekiem un visiem, kas piedalījušies programmas pasākumu veidošanā.

Koncertā piedalījās profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā, maestro Raimonds Pauls, solisti – Ilona Bagele, Daumants Kalniņš un Oskars Petrauskis. Koncertu vadīja Marta Selecka un Gustavs Terzens.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas mākslinieciskajā īstenošanā piedalījās vairāk nekā 1900 mākslinieku un radošo grupu pārstāvju. Tie bija režisori, producenti, mūziķi, dejotāji, aktieri, mākslinieki un vēl ļoti daudzas daudzas radošas personības no Latvijas, kā arī no ārvalstīm.

Atgādinām, ka Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas gads tika atklāts 2014. gada 18. janvārī ar plašu pasākumu programmu Rīgas Centrāltirgū, Grāmatu draugu ķēdi – akciju „Gaismas ceļš”, Gaismas parādi un Gaismas uzvedumu un citiem vērienīgiem notikumiem pilsētvidē.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu veido nodibinājums „Rīga 2014” sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. „Rīga 2014” programmas partneris ir „Lattelecom”, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.

0 komentāri

Komentāru nav