Kanāls “Kultūra 360TV” nominēts NEPL balvai “Celmlauzis”

Kanāls “Kultūra 360TV” nominēts NEPL balvai “Celmlauzis”
Publicitātes attēls
19-02-2015 A+ A-
“Rīga 2014”, “Lattelecom” un Nacionālā Kino centra kopīgi izveidoto “pop-up” kanālu „Kultūra 360TV”, kas darbojās 2014. gada decembrī Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nominējusi Elektroniskās plašsaziņas radošuma balvai “Celmlauzis”.

Kanāls “Kultūra 360TV” piedāvāja atskatu uz spilgtākajiem „Rīga 2014” mirkļiem, kā arī Eiropas un Latvijas filmas, lekcijas un video tiešraides ar kinoprofesionāļu piedalīšanos.

Kanāla ētera personības Marta Selecka un Pauls Ķesteris piedāvāja intervijas ar kinoveidotājiem un ieskatījās Eiropas kinomēneša notikumu tapšanas aizkulisēs. Īpaša uzmanība tika veltīta decembra – kino mēneša kulminācijai – Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijai ar Eiropas spilgtāko kino personību dalību. Tāpat tika demonstrētas labākās pašmāju kino filmas „Klucis - nepareizais latvietis”, „Pelikāns tuksnesī” „Sēņotāji” un citas. Mēneša garumā kanālā tika demonstrētas Latvijas un Eiropas labākās filmas, ko ieteica Nacionālā Kino centra vadītāja Dita Rietuma.

Nepilna mēneša laikā “Lattelecom” kanālu „Kultūra 360TV” skatījās vairāk nekā 120 tūkstoši mājsaimniecību, kas ir jauns šāda tipa kanālu skatījumu rekords.

„Kultūra 360TV” tapa, sadarbojoties “Lattelecom”, nodibinājumam “Rīga 2014”, Nacionālajam Kino centram un producentu kompānijai “ON AIR Studios”, un bija pieejams bez papildu maksas visās “Lattelecom” televīzijas platformās – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV.

“Celmlauža” balva tiek piešķirta par radošu inovāciju Latvijas elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbības jomā iepriekšējā gadā, to var piešķirt Latvijā reģistrētam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim, neatkarīgajam producentam vai individuālam pretendentam. Šogad balva tiks pasniegta 20. martā, Radio un televīzijas dienā, Spīķeru koncertzālē.

“Celmlauža” balvu par radošu inovāciju televīzijas un radio jomā 2013. gadā saņēma apvienotais sabiedrisko mediju portāls “Lsm.lv” (LR un LTV), bet par 2012. gadu balva tika piešķirta Latvijas reģionālo un vietējo televīziju kanālam „Re: TV”.

0 komentāri

Komentāru nav