Spāru svētki Esplanādē. Top „Rīga 2014” radoši informatīvā telpa

Spāru svētki Esplanādē. Top „Rīga 2014” radoši informatīvā telpa
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
Trešdien, 19. jūnijā, notiks „Rīga 2014” radoši informatīvās telpas „Esplanāde 2014” spāru svētki, kuros piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja Diāna Čivle, būvkompānijas „Ramirent” filiāles vadītājs Normunds Mitko, kā arī arhitekts Austris Mailītis.

Vasaras garumā radoši informatīvā telpa rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvās plašu kultūras norišu programmu, kas jau šogad ļaus sajust Eiropas kultūras galvaspilsētas elpu. „Esplanāde 2014” tiks atvērta jūnija beigās. Dziesmu un deju svētku laikā tajā darbosies svētku informācijas centrs un ikvienam būs iespēja skatīties koncertu tiešraides uz lielajiem ekrāniem.

Esplanādē varēs iepazīt „Rīga 2014” notikumus un to veidotājus, apmeklētājus priecēs radošās darbnīcas, teātra, kino, dejas un citu žanru norises.

Vairāki kultūras programmas akcenti veidoti sadarbībā ar „Rīga 2014” partneri „Lattelecom”, kas Esplanādē nodrošinās arī bezmaksas wi-fi un brīvpieejas datorus.

Vienlaikus radoši informatīvā telpa Esplanādes parkā būs nodibinājuma „Rīga 2014” atvērtais birojs, kurā varēs uzzināt par plānotajām Eiropas kultūras galvaspilsētas gada norisēm.

Šogad radoši informatīvo telpu veido unikālā atvērtā tipa konstrukcija. Arhitektoniskā veidola autors ir arhitekts Austris Mailītis, kurš telpu veidojis, lai būtu iespējami caurspīdīga un mainīga.

fons kultūras pasākumiem „Esplanāde 2014” būs maksimāli atvērta, saplūstot ar parku, ar koku lapotnēm un apkārt valdošo atmosfēru.

Radoši informatīvo telpu „Esplanāde 2014” rīdzinieki un pilsētas viesi iepazina jau pagājušogad, kad mēneša laikā to kopumā apmeklēja un pasākumos piedalījās vairāk nekā 40 tūkstoši viesu.

0 komentāri

Komentāru nav